Hromniční trápení 2014

Datum: 01.02.2014

Ročník: 13.

Místo: Blansko

Mapa: Blansko – Písečná 2014

Účast: 172 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: nezveřejněny

Mapy: nezveřejněny

Fotografie

Máte nějaké fotografie z tohoto ročníku? Budeme rádi, když vyberete třeba 6 nejlepších a pošlete nám je na adresu adkas@volny.cz. Budeme si tak moci zavzpomínat ...

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:20:32 200
2. Hlavová Hana 1988 ZBM 00:21:56 +00:01:24 190
3. Dittrichová Petra 1987 KON 00:22:35 +00:02:03 182
4. Matulová Iva 1984 ADA 00:24:28 +00:03:56 176
5. Foglarová Kamila 1986 DKP 00:24:56 +00:04:24 172
6. Odehnalová Klára 1999 ABM 00:24:58 +00:04:26 170
7. Uhnavá Markéta 1984 ZBM 00:25:09 +00:04:37 169
8. Chromá Adéla 1988 ZBM 00:25:28 +00:04:56 168
9. Hiršová Marcela 1970 VBM 00:25:47 +00:05:15 167
10. Pekárková Monika 1992 RBK 00:26:45 +00:06:13 166
11. Mesiarkinová Kamila 1982 MBM 00:26:47 +00:06:15 165
12. Grycová Petra 1974 TBM 00:26:49 +00:06:17 164
13. Jemelíková Lada 1965 VBM 00:27:05 +00:06:33 163
14. Boháčová Lucie 1987 PTI 00:27:29 +00:06:57 162
15. Křístková Veronika 1983 ZBM 00:27:34 +00:07:02 161
16. Broschová Lucie 1974 RBK 00:27:39 +00:07:07 160
17. Grycová Veronika 1998 TBM 00:27:54 +00:07:22 159
18. Kočová Hana 1986 ZBM 00:28:48 +00:08:16 158
19. Jiráčková Jana 1986 ZBM 00:29:07 +00:08:35 157
20. Ondrouchová Lída 1970 ADA 00:29:14 +00:08:42 156
21. Csakvaryová Lenka 1983 SBK 00:29:45 +00:09:13 155
22. Sedláčková Jana 1970 HLV 00:31:00 +00:10:28 154
23. Tesařová Jitka 1964 RBK 00:31:27 +00:10:55 153
24. Šestáková Petra 1993 RBK 00:31:57 +00:11:25 152
25. Chmelíková Zuzana 1993 VBM 00:32:07 +00:11:35 151
26. Kočová Lenka 1981 ZBM 00:32:38 +00:12:06 150
27. Stojčevski Loreta 1992 LCE 00:33:01 +00:12:29 149
28. Unčovská Martina 1971 nereg. 00:33:11 +00:12:39 148
29. Jirásková Dora 1980 nereg. 00:37:50 +00:17:18 147
30. Opálková Martina 2000 BBM 00:38:06 +00:17:34 146
31. Jakubková Pavlína 1999 SBK 01:01:42 +00:41:10 145

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Adam Chromý 1988 ZBM 00:19:57 200
2. Hájek Daniel 1989 ZBM 00:21:13 +00:01:16 190
3. Bravený Vít 1991 ZBM 00:21:34 +00:01:37 182
4. Švirák Ondřej 1991 ZBM 00:22:17 +00:02:20 176
5. Mokrý Stanislav 1992 ABM 00:22:22 +00:02:25 172
6. Zimmermann Jakub 1989 ZBM 00:22:34 +00:02:37 170
7. Novotný Ondřej 1992 ABM 00:22:37 +00:02:40 169
8. Ptáček Pavel 1998 BBM 00:22:47 +00:02:50 168
9. Henek Vladan 1980 VBM 00:23:10 +00:03:13 167
10. Obrátil Štěpán 1994 ABM 00:23:15 +00:03:18 166
11. Piltaver Jaka 1985 LCE 00:23:20 +00:03:23 165
12. Jirka Michal 1984 PTI 00:23:27 +00:03:30 164
13. Zelinka Jiří 1987 MBM 00:24:20 +00:04:23 163
14. Šrubař Michal 1986 MBM 00:24:27 +00:04:30 162
14. Záděra Pavel 1995 BBM 00:24:27 +00:04:30 162
16. Sedláček Ondřej 1997 HLV 00:24:42 +00:04:45 160
17. Přikryl Petr 1967 ABM 00:25:23 +00:05:26 159
18. Drábek Jan 1985 ZBM 00:25:25 +00:05:28 158
19. Jalový Vlastimil 1986 RBK 00:25:30 +00:05:33 157
19. Jalový Milan 1983 RBK 00:25:30 +00:05:33 157
21. Mokrý Ondřej 1994 ABM 00:25:32 +00:05:35 155
22. Kněžínek Karel 1984 nereg. 00:26:16 +00:06:19 154
23. Suchomel Vít 1984 MBM 00:26:17 +00:06:20 153
24. Mazal Zdeněk 1981 VBM 00:26:24 +00:06:27 152
25. Pavelka Jan 1985 MBM 00:26:31 +00:06:34 151
26. Kasal Vít 1975 SBK 00:26:32 +00:06:35 150
27. Ráb Martin 1983 RBK 00:26:40 +00:06:43 149
28. Haresta Petr 1976 RBK 00:26:44 +00:06:47 148
29. Cintula Lukáš 1991 nereg. 00:26:46 +00:06:49 147
29. Chaloupka Ondřej 1983 ZBM 00:26:46 +00:06:49 147
31. Grünwald Martin 1979 SBK 00:26:49 +00:06:52 145
32. Jirásek Jakub 1986 TTR 00:27:03 +00:07:06 144
33. Král Jan 1969 XBM 00:27:33 +00:07:36 143
34. Koča Jaroslav 1982 ZBM 00:27:34 +00:07:37 142
35. Dvořák Martin 1984 ZBM 00:27:46 +00:07:49 141
36. Pekárek Michal 2005 RBK 00:28:09 +00:08:12 140
37. Humlíček Aleš 1975 ZBM 00:28:20 +00:08:23 139
38. Ptáček Patrik 1998 BBM 00:28:27 +00:08:30 138
39. Gryc Jan 1967 TBM 00:28:40 +00:08:43 137
40. Bukvai Miloš 1985 nereg. 00:28:44 +00:08:47 136
41. Kutílek Jakub nereg. 00:28:46 +00:08:49 135
42. Hron Petr 2000 MBM 00:28:59 +00:09:02 134
43. Jašek Jindřich 1991 TBM 00:29:15 +00:09:18 133
44. Hirš Libor 1960 VBM 00:29:18 +00:09:21 132
45. Sedláček Jaroslav 1964 HLV 00:29:35 +00:09:38 131
46. Novotný Petr 1973 nereg. 00:29:58 +00:10:01 130
47. Finstrle Luděk 1979 ZBM 00:30:02 +00:10:05 129
48. Pátek Richard 1976 ZBM 00:30:54 +00:10:57 128
49. Podhrázský Zbyšek 1982 MBM 00:31:01 +00:11:04 127
50. Cicvárek Ivo 1975 ZBM 00:31:11 +00:11:14 126
51. Urban Jan 1975 SBK 00:31:12 +00:11:15 125
52. Peřinka Šimon 1997 BBM 00:31:34 +00:11:37 124
53. König Lukáš 1980 ZBM 00:31:35 +00:11:38 123
54. Novák Zdeněk nereg. 00:32:28 +00:12:31 122
55. Šafek Jiří 1976 ZBM 00:32:48 +00:12:51 121
56. Mokrý Pavel 1968 ABM 00:33:24 +00:13:27 120
57. Kavan Tomáš 1986 TBM 00:34:16 +00:14:19 119
58. Gryc Vojtěch 2001 TBM 00:34:42 +00:14:45 118
59. Jakubek Martin SBK 00:35:21 +00:15:24 117
60. Král Jan 1969 nereg. 00:35:33 +00:15:36 116
61. Watson Kevin 1981 RBK 00:35:43 +00:15:46 115
62. Neckař Jan 1981 nereg. 00:36:00 +00:16:03 114
63. Unčovský Marek 1971 nereg. 00:36:38 +00:16:41 113
64. Jalový Jaroslav 1981 RBK 00:36:46 +00:16:49 112
65. Unčovský Vít 2000 nereg. 00:39:03 +00:19:06 111
66. Stejskal Roman nereg. 00:41:25 +00:21:28 110
67. Olexa Zdeněk 1987 BBM 00:43:00 +00:23:03 109
Burdilák Radek 1985 MBM DISK 0
Kur Jiří 1983 ZBM DISK 0

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Martin Grunwald 1979 SBK 00:14:28 200
2. Unčovský Jakub 2004 nereg. 00:15:24 +00:00:56 190
3. Král Jiří nereg. 00:17:27 +00:02:59 182
4. Fousek Vojtěch 2004 RBK 00:18:26 +00:03:58 176
5. Králová Denisa 2005 XBM 00:20:56 +00:06:28 172
6. Pekárek Martin 2005 RBK 00:23:06 +00:08:38 170
7. Brosch Ondřej 2006 RBK 00:23:21 +00:08:53 169
8. Koča Vojtěch 2006 ZBM 00:24:52 +00:10:24 168
9. Humlíčková Pavla 2004 ZBM 00:25:05 +00:10:37 167
10. Aleš Mikuláš 2010 ASU 00:25:50 +00:11:22 166
11. Králová BětkaPetr nereg. 00:25:56 +00:11:28 165
12. Fousek Matěj 2004 RBK 00:27:18 +00:12:50 164
13. Cicvárek Martin 2008 ZBM 00:28:27 +00:13:59 163
14. Broschová Alžběta 2011 RBK 00:30:56 +00:16:28 162
15. Novotný Jan 1944 SBK 00:33:42 +00:19:14 161
16. Alešová Anna 2010 ASU 01:03:48 +00:20:22 160
17. Kočová Klára 2008 nereg. 00:37:39 +00:23:11 159
18. Podhrazský Tomáš 2008 MBM 00:47:00 +00:32:32 158
19. Kohout Kryštof 2006 nereg. 00:47:44 +00:33:16 157
Ondrouch Jan 2008 ADA DISK 0
Stachoň Štěpán 2000 ZBM DISK 0

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

28.1.2018 15:26
Na shromaždišti zůstaly černé kožené rukavice - komu chybí, ozvěte se na kontaktní osobu v propozicích.

28.1.2018 15:20
Do historie závodu jsme doplnili několik fotek ze včerejšího závodu. Chtete-li si jich prohlédnout více, mrkněte se na galerii na Rajčeti.

27.1.2018 13:28
Zveřejnili jsme mezičasy.

27.1.2018 13:24
Zveřejněny výsledky. Děkujeme všem 196 závodníkům za účast.

27.1.2018 13:23
Můžete si prohlédnout mapy s tratěmi letošního ročníku.

26.1.2018 13:04
Zveřejnili jsme startovní listiny.

24.1.2018 21:19
Zveřejnili jsme parametry tratí.

24.1.2018 17:56
Posouváme termín přihlášek do půlnoci, abyste se stihli bez problémů přihlásit. Neváhejte a hlaste se :-)

8.1.2018 12:43
Přinášíme vám ochutnávku z nově připravované mapy.

8.1.2018 10:06
Právě jsme zveřejnili propozice a těšíme se na vás. Neváhejte se přihlašovat.

Starší novinky >>

200