Hromniční trápení 2016

Datum: 30.01.2016

Ročník: 15.

Místo: Blansko

Mapa: Čertovka

Účast: 218 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:23:04 200
2. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:23:30 +00:00:26 190
3. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:25:02 +00:01:58 182
4. Gabriela Hiršová 1996 VBM 00:25:18 +00:02:14 176
5. Kateřina Štěpánková 1976 TBM 00:26:44 +00:03:40 172
6. Jana Gebauerová 1979 ZBM 00:27:16 +00:04:12 170
7. Markéta Uhnavá 1984 ZBM 00:27:39 +00:04:35 169
8. Věra Mádlová 1989 ZBM 00:27:40 +00:04:36 168
9. Lenka Křížová 1985 TTR 00:27:51 +00:04:47 167
10. Iva Matulová 1984 ADA 00:28:26 +00:05:22 166
11. Lada Jemelíková 1965 VBM 00:28:48 +00:05:44 165
12. Hana Fučíková 1977 VBM 00:28:59 +00:05:55 164
13. Michaela Jurčová 1989 MBM 00:29:07 +00:06:03 163
14. Martina Opálková 2000 BBM 00:29:31 +00:06:27 162
15. Tereza Odehnalová 1997 ZBM 00:30:14 +00:07:10 161
15. Soňa Beržinská 1985 SBK 00:30:14 +00:07:10 161
17. Kamila Mesiarkinová 1982 MBM 00:30:30 +00:07:26 159
18. Lucie Matulová 1988 ADA 00:30:41 +00:07:37 158
19. Kateřina Humlíčková 1976 ZBM 00:30:47 +00:07:43 157
20. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:30:55 +00:07:51 156
21. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:31:17 +00:08:13 155
22. Vilma Králová 1999 TZL 00:31:50 +00:08:46 154
23. Lucie Procházková 1976 ADA 00:32:16 +00:09:12 153
24. Lucie Cicvárková 1976 ZBM 00:32:17 +00:09:13 152
25. Kateřina Bžatková 1997 GBM 00:32:27 +00:09:23 151
26. Hana Nedbálková 1997 ZBM 00:33:03 +00:09:59 150
27. Vlasta Doušková 1970 TBM 00:33:23 +00:10:19 149
28. Ivana Korpasová 1973 LBM 00:33:46 +00:10:42 148
29. Štěpánka Štrajtová 1991 UOL 00:34:15 +00:11:11 147
30. Lisa Melymuk 1981 nereg. 00:34:19 +00:11:15 146
31. Monika Jašková 1963 TBM 00:34:29 +00:11:25 145
32. Zuzana Chmelíková 1993 VBM 00:34:33 +00:11:29 144
33. Ludmila Ondrouchová 1970 ADA 00:34:53 +00:11:49 143
34. Lenka Csakvaryová 1983 SBK 00:34:55 +00:11:51 142
35. Ivana Smětáková 1981 HLV 00:35:03 +00:11:59 141
36. Hana Bašová 1985 PHK 00:35:45 +00:12:41 140
37. Kamila Odehnalová 1970 ABM 00:36:28 +00:13:24 139
38. Eva Drašarová 1986 nereg. 00:37:05 +00:14:01 138
39. Radka Hájková 1966 nereg. 00:37:47 +00:14:43 137
40. Kateřina Jégrová 1990 nereg. 00:37:58 +00:14:54 136
41. Adéla Chromá 1988 ZBM 00:38:05 +00:15:01 135
42. Gabriela Dovrtělová 1986 nereg. 00:38:07 +00:15:03 134
43. Kristýna Melichárková 1981 nereg. 00:38:45 +00:15:41 133
44. Markéta Čížková 1996 ADA 00:39:24 +00:16:20 132
45. Dana Králová 1976 XBM 00:40:36 +00:17:32 131
46. Emma Bednaříková 2003 VLI 00:41:22 +00:18:18 130
47. Dora Jirásková 1980 nereg. 00:42:37 +00:19:33 129
48. Daniela Tršová 1973 PBM 00:43:39 +00:20:35 128
49. Klára Mazálková 2005 nereg. 00:44:29 +00:21:25 127
50. Radka Hájková 1984 nereg. 00:45:15 +00:22:11 126
51. Michaela Mokrá 2000 GBM 00:46:48 +00:23:44 125
52. Markéta Rotková 2004 ZBM 00:48:19 +00:25:15 124
53. Věra Salajkova 1955 LBM 00:48:32 +00:25:28 123
54. Eliška Čížková 2000 ADA 00:49:01 +00:25:57 122
55. Bohumila Klangová 1976 ZBM 00:50:40 +00:27:36 121
56. Daniela Bednaříková 1977 VLI 00:51:03 +00:27:59 120
57. Lucie Rohanová 1985 nereg. 00:55:30 +00:32:26 119
58. Jana Tomanová 1949 LBM 00:56:52 +00:33:48 118
59. Eva Chromá 1963 nereg. 00:56:57 +00:33:53 117
60. Lenka Hájková 1962 ZBM 01:07:54 +00:44:50 116
61. Denisa Králová 2005 TBM 01:17:02 +00:53:58 115
62. Jana Königová 1986 ZBM 01:18:29 +00:55:25 114
Marcela Hiršová 1970 VBM DISK 0
Alena Finstrlová 1975 ZBM DISK 0
Regina Mokrá 1968 ABM DISK 0
Adéla Bednaříková 2000 VLI DISK 0
Jolana Králová 2003 TBM DISK 0
Jaroslava Pochmonová 1979 SBK DISK 0
Jana Vacková 1979 nereg. DISK 0

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Daniel Hájek 1989 ZBM 00:23:11 200
2. Adam Chromý 1988 ZBM 00:23:41 +00:00:30 190
3. Boris Navrátil 1992 AOP 00:24:51 +00:01:40 182
4. Ondřej Novotný 1992 ABM 00:25:03 +00:01:52 176
5. Bronislav Přibyl 1986 TZL 00:26:48 +00:03:37 172
6. Vladan Henek 1980 VBM 00:27:12 +00:04:01 170
7. Petr Matula 1982 ADA 00:27:34 +00:04:23 169
8. Karel Fučík 1972 VBM 00:28:20 +00:05:09 168
9. Jakub Šrom 1995 nereg. 00:28:21 +00:05:10 167
10. Tomáš Hikl 1981 ZBM 00:28:46 +00:05:35 166
11. Petr Přikryl 1967 ZBM 00:29:05 +00:05:54 165
12. Zdeněk Mazal 1981 VBM 00:29:21 +00:06:10 164
13. Jan Polášek 1986 TZL 00:29:25 +00:06:14 163
14. Jan Dušátko 1985 PHK 00:30:10 +00:06:59 162
15. Milan Jalový 1983 RBK 00:30:12 +00:07:01 161
16. Martin Kinc 1999 ZBM 00:30:43 +00:07:32 160
17. Adam Kožoušek 1985 ZBM 00:31:26 +00:08:15 159
18. Pavel Ptáček ml. 1996 BBM 00:31:30 +00:08:19 158
19. Tomáš Kalina 1985 TBM 00:31:59 +00:08:48 157
20. Jan Král 1969 XBM 00:32:11 +00:09:00 156
21. Vít Suchomel 1984 MBM 00:32:17 +00:09:06 155
22. Vít Kasal 1975 ZBM 00:32:21 +00:09:10 154
23. Ondřej Sáňka 1984 MBM 00:32:25 +00:09:14 153
24. Tomáš Liščinský 1984 ZBM 00:32:30 +00:09:19 152
25. Lukáš Kříž 1982 TTR 00:33:02 +00:09:51 151
26. Pavel Mudrák 1969 TBM 00:33:24 +00:10:13 150
27. Luděk Finstrle 1979 ZBM 00:33:28 +00:10:17 149
28. Martin Veselý 1975 ZBM 00:33:33 +00:10:22 148
29. Petr Čížek 1971 ADA 00:33:41 +00:10:30 147
30. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:33:51 +00:10:40 146
31. Svatoš Coufal 1967 ZBM 00:34:00 +00:10:49 145
32. Roman Vlček 1970 SKM 00:34:23 +00:11:12 144
33. Martin Grünwald 1979 SBK 00:34:34 +00:11:23 143
34. Jindřich Jašek 1991 TBM 00:34:36 +00:11:25 142
35. Aleš Humlíček 1975 ZBM 00:35:02 +00:11:51 141
36. Patrik Ptáček 1998 BBM 00:35:33 +00:12:22 140
37. Karel Kněžínek 1984 nereg. 00:35:45 +00:12:34 139
38. Vlastimil Jalový-ml. 1986 RBK 00:35:50 +00:12:39 138
39. Jiří Klieštík 1980 GBM 00:36:21 +00:13:10 137
40. Filip Adámek 2001 ABM 00:36:27 +00:13:16 136
41. Pavel Kořan 1974 VBM 00:36:53 +00:13:42 135
42. Viktor Čech 1980 VBM 00:36:58 +00:13:47 134
43. Libor Adámek 1967 ABM 00:37:18 +00:14:07 133
44. Ivo Cicvárek 1975 ZBM 00:37:19 +00:14:08 132
44. Jaroslav Korpas 1961 LBM 00:37:19 +00:14:08 132
46. Matěj Kala 1989 nereg. 00:37:38 +00:14:27 130
47. Luboš Minařík 1957 TBM 00:37:39 +00:14:28 129
48. Jan Urban 1975 SBK 00:38:03 +00:14:52 128
49. Jiří Šafek 1976 ZBM 00:38:21 +00:15:10 127
50. Libor Hirš 1960 VBM 00:38:27 +00:15:16 126
51. Richard Pátek 1976 ZBM 00:38:41 +00:15:30 125
52. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:38:49 +00:15:38 124
53. Lukáš König 1980 ZBM 00:38:56 +00:15:45 123
54. Jan Mokrý 1966 ABM 00:39:05 +00:15:54 122
55. Jan Kovář 1983 nereg. 00:39:31 +00:16:20 121
56. Jiří Mareček 1959 ADA 00:39:40 +00:16:29 120
57. Radek Musil 1976 nereg. 00:40:20 +00:17:09 119
58. Stanislav Vaculík 1980 nereg. 00:40:33 +00:17:22 118
59. Martin Fousek 1978 RBK 00:40:36 +00:17:25 117
60. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:40:40 +00:17:29 116
61. Radek Burdilák 1985 MBM 00:40:54 +00:17:43 115
62. Michal Gregor 1999 ZBM 00:41:28 +00:18:17 114
63. Pavel Kubík 1981 RBK 00:41:53 +00:18:42 113
64. Pavel Vyskočil 2000 RBK 00:42:07 +00:18:56 112
65. Petr Novotný 1973 nereg. 00:42:50 +00:19:39 111
66. Vilém Bednařík 2005 VLI 00:43:39 +00:20:28 110
67. Martin Imlauf 1963 SNA 00:43:45 +00:20:34 109
68. Michal Karásek 1979 ZPV 00:43:57 +00:20:46 108
69. Lukáš Koutný 1989 nereg. 00:43:58 +00:20:47 107
70. Leo Sedlák 1974 nereg. 00:44:21 +00:21:10 106
71. Libor Robotka 1953 PBM 00:44:31 +00:21:20 105
72. Lubomír Markovič 1976 nereg. 00:44:39 +00:21:28 104
73. Viktor Toman 1993 nereg. 00:45:19 +00:22:08 103
74. Milan Jašek 1962 TBM 00:45:47 +00:22:36 102
75. Lubomír Trš 1973 PBM 00:46:39 +00:23:28 101
76. Michail Tkač 1988 nereg. 00:47:12 +00:24:01 100
77. Otakar Berka 2000 RBK 00:48:19 +00:25:08 99
78. David Nečas 1976 TBM 00:48:22 +00:25:11 98
79. Petr Hájek 1963 ZBM 00:48:38 +00:25:27 97
80. Tomáš Odehnal 2005 ADA 00:48:59 +00:25:48 96
81. Miroslav Bžatek 1970 GBM 00:49:17 +00:26:06 95
82. Martin Prudík 1987 nereg. 00:49:27 +00:26:16 94
83. Filip Hort 1978 nereg. 00:49:32 +00:26:21 93
84. Tomáš Novotný 1977 nereg. 00:49:45 +00:26:34 92
85. Otakar Jašek 1994 ZBM 00:50:00 +00:26:49 91
86. Jaroslav Jalový 1981 RBK 00:50:18 +00:27:07 90
87. Martin Baše 1984 nereg. 00:50:29 +00:27:18 89
88. Jiří Štěpánek 1954 LBM 00:50:53 +00:27:42 88
89. Aleš Bednařík 1973 VLI 00:50:55 +00:27:44 87
90. Jiří Procházka 1975 ADA 00:52:18 +00:29:07 86
91. Pavel Kříž 1948 PZR 00:52:22 +00:29:11 85
92. Jakub Kura 1991 nereg. 00:52:57 +00:29:46 84
93. Jakub Unčovský 2004 GBM 00:53:52 +00:30:41 83
94. Ivo Ligurský 1990 nereg. 00:54:27 +00:31:16 82
95. Martin Drašar 1984 nereg. 00:54:43 +00:31:32 81
96. Jan Dufek 1942 TBM 00:54:55 +00:31:44 80
97. Tomáš Auer 1985 nereg. 00:54:57 +00:31:46 79
98. Jiří Hrazdil 1984 nereg. 00:54:59 +00:31:48 78
99. Ladislav Jadviščok 1951 UOL 00:55:00 +00:31:49 77
100. Marek Unčovský 1971 GBM 00:57:35 +00:34:24 76
101. Vojtěch Fousek 2004 RBK 01:00:00 +00:36:49 75
102. Ladislav Ptáček 1953 BBM 01:00:14 +00:37:03 74
103. Miloš Dvořák 1973 BBM 01:00:44 +00:37:33 73
104. Ondřej Peterka 2003 GBM 01:01:16 +00:38:05 72
105. Dominik Barát 1993 nereg. 01:12:58 +00:49:47 71
106. Ladislav Jadviščok 1977 UOL 01:16:19 +00:53:08 70
107. Jan Zapletal 1983 nereg. 01:19:00 +00:55:49 69
108. Ondřej Stejskal 1988 LBM 01:21:21 +00:58:10 68
109. Jiří Chromý 1958 nereg. 01:29:14 +01:06:03 67
110. Martin Ondrouch 2005 ADA 01:31:35 +01:08:24 66
Matěj Fousek 2004 RBK DISK 0

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta Body
1. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:15:56 200
2. Inka Venerová 2007 RBK 00:17:21 +00:01:25 190
3. Radim Cicvárek 2006 ZBM 00:18:08 +00:02:12 182
4. Veronika Veselá 2008 nereg. 00:22:17 +00:06:21 176
5. Anetka Jágrová 2009 SBK 00:22:29 +00:06:33 172
6. František Koča 2011 ZBM 00:23:12 +00:07:16 170
7. Martin Cicvárek 2008 ZBM 00:24:10 +00:08:14 169
8. Petr Klieštík 2006 GBM 00:24:16 +00:08:20 168
9. Martin Grünwald 2007 nereg. 00:25:02 +00:09:06 167
10. Klára Kočová 2008 ZBM 00:25:03 +00:09:07 166
11. Jan Ondrouch 2008 ADA 00:28:32 +00:12:36 165
12. Martin Pekárek 2005 RBK 00:30:02 +00:14:06 164
13. Kristýna Kubíková 1979 RBK 00:32:42 +00:16:46 163
14. Veronika Rotková 2008 ZBM 00:34:25 +00:18:29 162
15. Martina Veselá 2010 nereg. 00:36:08 +00:20:12 161
16. Zuzana Jágrová 2010 SBK 00:36:11 +00:20:15 160
17. Ferdinand Procházka 2010 ADA 00:37:24 +00:21:28 159
18. Doubravka Procházková 2006 ADA 00:37:28 +00:21:32 158
19. Veronika Hanousková 2007 nereg. 00:38:45 +00:22:49 157
20. Lucie Dvořáková 2007 BBM 00:39:07 +00:23:11 156
21. Veronika Mazálková 2009 nereg. 00:40:20 +00:24:24 155
22. Anežka Mazálková 2012 nereg. 00:41:45 +00:25:49 154
23. Matěj Hanousek 2004 RBK 00:43:24 +00:27:28 153
24. Karin Musilová 2009 nereg. 00:44:35 +00:28:39 152
25. Ella Alexová 2010 nereg. 00:44:37 +00:28:41 151
26. Jan Kříž 2012 TTR 00:51:05 +00:35:09 150
27. Jan Urban 2012 SBK 00:56:50 +00:40:54 149
28. Karla Vyskočilová 2004 RBK 00:58:55 +00:42:59 148
29. Adéla Čechová 1979 VBM 01:06:01 +00:50:05 147
30. Anna Jalová 2009 RBK 01:14:48 +00:58:52 146
31. Kateřina Jalová 2011 RBK 01:14:51 +00:58:55 145
32. Kristýnka Jalová 2011 RBK 01:18:29 +01:02:33 144
33. Štěpán Stachoň 2000 ZBM 01:21:11 +01:05:15 143
Němcová 2004 RBK DISK 0
Eva Hiklová 2007 nereg. DISK 0
Lukáš Brabec 1981 ZBM DISK 0
Adam Choj 1981 RBK DISK 0

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

28.1.2018 15:26
Na shromaždišti zůstaly černé kožené rukavice - komu chybí, ozvěte se na kontaktní osobu v propozicích.

28.1.2018 15:20
Do historie závodu jsme doplnili několik fotek ze včerejšího závodu. Chtete-li si jich prohlédnout více, mrkněte se na galerii na Rajčeti.

27.1.2018 13:28
Zveřejnili jsme mezičasy.

27.1.2018 13:24
Zveřejněny výsledky. Děkujeme všem 196 závodníkům za účast.

27.1.2018 13:23
Můžete si prohlédnout mapy s tratěmi letošního ročníku.

26.1.2018 13:04
Zveřejnili jsme startovní listiny.

24.1.2018 21:19
Zveřejnili jsme parametry tratí.

24.1.2018 17:56
Posouváme termín přihlášek do půlnoci, abyste se stihli bez problémů přihlásit. Neváhejte a hlaste se :-)

8.1.2018 12:43
Přinášíme vám ochutnávku z nově připravované mapy.

8.1.2018 10:06
Právě jsme zveřejnili propozice a těšíme se na vás. Neváhejte se přihlašovat.

Starší novinky >>

200