Hromniční trápení 2018

Datum: 27.01.2018

Ročník: 17.

Místo: Blansko

Mapa: Zborovce

Účast: 196 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:27:58
2. Gabriela Hiršová 1996 ZBM 00:30:06 +00:02:08
3. Hana La-Carbonara 1976 TBM 00:33:12 +00:05:14
4. Jana Matušková 1999 RBK 00:33:25 +00:05:27
5. Markéta Uhnavá 1984 ZBM 00:34:12 +00:06:14
6. Klára Barnatová 2003 ZBM 00:35:08 +00:07:10
7. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:36:05 +00:08:07
8. Petra Bauerová 1983 nereg. 00:36:47 +00:08:49
9. Marcela Hiršová 1970 VBM 00:36:50 +00:08:52
10. Alžbeta Stehlíková 1987 nereg. 00:37:01 +00:09:03
11. Barbara Stachoňová 1984 ZBM 00:37:05 +00:09:07
12. Soňa Beržinská 1985 SBK 00:37:30 +00:09:32
13. Zuzana Toušová 1985 RBK 00:39:16 +00:11:18
14. Zuzana Hendrychová 1989 ZBM 00:39:49 +00:11:51
15. Hana Hlavová 1988 ZBM 00:39:58 +00:12:00
16. Vlasta Doušková 1970 TBM 00:40:28 +00:12:30
17. Eva Malivánková 1999 ZBM 00:41:04 +00:13:06
18. Zuzana Chmelíková 1993 VBM 00:41:35 +00:13:37
19. Radka Šichová 1980 nereg. 00:41:44 +00:13:46
20. Helena Vašková 1985 nereg. 00:42:02 +00:14:04
21. Kateřina Humlíčková 1976 ZBM 00:42:12 +00:14:14
22. Alena Finstrlová 1975 ZBM 00:42:53 +00:14:55
23. Janka Kotrlová 1989 nereg. 00:42:55 +00:14:57
24. Kateřina Jégrová 1990 nereg. 00:43:31 +00:15:33
25. Regina Mokrá 1968 ABM 00:43:56 +00:15:58
26. Daniela Tršová 1973 PBM 00:44:52 +00:16:54
27. Romana Martínková 1973 nereg. 00:49:19 +00:21:21
28. Vlasta Jágrová 1977 SBK 00:49:27 +00:21:29
29. Lenka Csakvaryová 1983 SBK 00:50:47 +00:22:49
30. Ludmila Procházková 1993 nereg. 00:50:53 +00:22:55
31. Dagmar Vršková 1978 ZBM 00:52:05 +00:24:07
32. Šárka Beránková 1973 ZBM 00:53:59 +00:26:01
33. Hana Barnatová 1977 nereg. 00:54:44 +00:26:46
34. Dora Jirásková 1980 nereg. 00:55:24 +00:27:26
35. Magdalena Bašeová 1973 nereg. 00:57:07 +00:29:09
36. Monika Vrzalová 1979 nereg. 00:57:16 +00:29:18
37. Soňa Kubíková 1983 RBK 00:58:40 +00:30:42
38. Daniela Ondrejková 1982 VBM 01:05:34 +00:37:36

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Adam Chromý 1988 TBM 00:29:33
2. Jiří Zelinka 1987 MBM 00:32:47 +00:03:14
3. Jakub Zimmermann 1989 KON 00:32:49 +00:03:16
4. Petr Matula 1982 ADA 00:33:55 +00:04:22
5. Adam Kazda 1991 ZBM 00:33:56 +00:04:23
6. Petr Palát 1974 ABM 00:34:04 +00:04:31
7. Jan Drábek 1985 ZBM 00:35:00 +00:05:27
8. Luděk Finstrle 1979 ZBM 00:35:16 +00:05:43
9. Jan Fátor 1979 DOB 00:35:40 +00:06:07
10. Milan Jalový 1983 RBK 00:36:31 +00:06:58
11. Radim Perknovský 1982 JPV 00:36:44 +00:07:11
12. Tomáš Redlich 1982 MAS 00:37:10 +00:07:37
13. Ondřej Mokrý 1994 ABM 00:37:16 +00:07:43
14. Jan Král 1999 ZBM 00:37:50 +00:08:17
15. Petr Přikryl 1967 ZBM 00:37:59 +00:08:26
16. Jan Pavelka 1985 MBM 00:39:16 +00:09:43
17. Ondřej Stehlík 1986 nereg. 00:39:19 +00:09:46
18. Pavel Rotek 1977 ZBM 00:39:32 +00:09:59
19. Radim Kheil 1973 PBM 00:39:45 +00:10:12
20. Zdeněk Stachoň 1980 ZBM 00:40:33 +00:11:00
21. Lubomír Trš 1973 PBM 00:40:43 +00:11:10
22. Jan Komenda 1999 ZBM 00:40:55 +00:11:22
23. Vlastimil Jalový-ml. 1986 RBK 00:40:57 +00:11:24
24. Tomáš Baše 1974 ZBM 00:41:17 +00:11:44
25. Peter Vričan 1989 nereg. 00:41:49 +00:12:16
26. Aleš Humlíček 1975 ZBM 00:42:01 +00:12:28
27. Lukáš Lička 1973 VBM 00:42:19 +00:12:46
28. Tomáš Kalina 1985 TBM 00:44:07 +00:14:34
29. Alexandr Jordanov 1995 ZBM 00:44:16 +00:14:43
30. Tomáš Verner 1982 VBM 00:44:49 +00:15:16
31. Jakub Novák 1986 nereg. 00:45:04 +00:15:31
32. Jaroslav Koča 1982 ZBM 00:45:22 +00:15:49
33. Tomáš Kyncl 1972 nereg. 00:46:02 +00:16:29
34. Claudio La-Carbonara 1973 TBM 00:46:29 +00:16:56
35. Adam Lička 2003 TBM 00:46:44 +00:17:11
36. Otakar Berka 2000 RBK 00:46:48 +00:17:15
37. Tomáš Odehnal 2005 ADA 00:47:40 +00:18:07
38. Radek Musil 1976 nereg. 00:47:42 +00:18:09
39. Milan Štěpánek 1983 KUO 00:47:49 +00:18:16
40. Jan Mokrý 1966 ABM 00:47:58 +00:18:25
41. Jan Urban 1975 SBK 00:48:28 +00:18:55
42. Ondřej Ženka 1982 nereg. 00:49:56 +00:20:23
43. Viktor Mutinský 1965 KUO 00:50:56 +00:21:23
43. Petr Vychodil 1975 SBK 00:50:56 +00:21:23
45. Tomáš Novotný 1977 nereg. 00:51:09 +00:21:36
46. Martin Račanský 1974 nereg. 00:51:14 +00:21:41
47. Robert Kurečka 1972 ABM 00:51:34 +00:22:01
48. Marek Unčovský 1971 GBM 00:51:40 +00:22:07
49. Petr Novotný 1973 nereg. 00:51:56 +00:22:23
50. Miloš Dvořák 1973 BBM 00:51:57 +00:22:24
51. Michal Gregor 1999 ZBM 00:52:38 +00:23:05
52. Milan Jašek 1962 TBM 00:53:48 +00:24:15
53. Pavel Matuška 1970 nereg. 00:53:55 +00:24:22
54. Michal Nováček 1980 nereg. 00:54:12 +00:24:39
55. Jiří Šafek 1976 ZBM 00:54:18 +00:24:45
56. Jaroslav Jágr 1975 SBK 00:55:30 +00:25:57
57. Matěj Srba 1996 nereg. 00:55:49 +00:26:16
58. Tomáš Humlíček 2001 SBK 00:56:42 +00:27:09
59. Pavel Kubík 1981 RBK 00:57:06 +00:27:33
60. Tomáš Palát 2003 ABM 00:58:21 +00:28:48
61. Miroslav Beránek 1977 ZBM 00:58:49 +00:29:16
62. Miroslav Sluka 1972 SBK 01:04:34 +00:35:01
63. Jiří Kadlček 1988 nereg. 01:06:27 +00:36:54
64. Libor Hirš 1960 VBM 01:07:22 +00:37:49
65. Antonín Karásek 1960 nereg. 01:09:46 +00:40:13
66. Ondřej Stejskal 1988 LBM 01:30:15 +01:00:42
Martin Ráb 1983 RBK DISK

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. David Ježek 2008 RBK 00:13:14
2. Klára Kočová 2008 ZBM 00:14:37 +00:01:23
3. Anetka Jágrová 2009 SBK 00:20:03 +00:06:49
4. Matteo La-Carbonara 2008 TBM 00:20:13 +00:06:59
5. Barbora Strýčková 2008 ADA 00:20:25 +00:07:11
6. Veronika Rotková 2008 ZBM 00:21:25 +00:08:11
7. František Koča 2011 ZBM 00:21:52 +00:08:38
8. Matěj Šicha 2010 ZBM 00:22:59 +00:09:45
9. Kristýna Kubíková 2008 RBK 00:24:12 +00:10:58
10. Noemi La Carbonara 2011 nereg. 00:25:06 +00:11:52
11. Zuzana Jágrová 2010 SBK 00:26:55 +00:13:41
12. Veronika Ježková 1978 nereg. 00:27:11 +00:13:57
13. Šimon Stehlík 2013 nereg. 00:28:59 +00:15:45
14. Zuzana Šichová 2011 nereg. 00:29:14 +00:16:00
15. Daniel Kubík 2010 RBK 00:31:09 +00:17:55
16. Anna Musilová 2009 nereg. 00:31:33 +00:18:19
17. Vašek Tejkal 2014 ADA 00:32:44 +00:19:30
18. Kamila Beránková 2011 ZBM 00:32:52 +00:19:38
19. Alžběta Broschová 2011 RBK 00:32:58 +00:19:44
20. Julie Beránková 2009 ZBM 00:33:01 +00:19:47
21. Lubomír Kolář 2014 nereg. 00:33:42 +00:20:28
22. Josef Alexa 2012 nereg. 00:33:50 +00:20:36
23. Tadeáš Gottwald 2008 nereg. 00:34:11 +00:20:57
24. Kryštof Nováček 2012 nereg. 00:35:29 +00:22:15
25. Jan Janík 2012 UBM 00:35:45 +00:22:31
26. Magda Procházková 2011 nereg. 00:39:32 +00:26:18
27. Terezie Novotná 2014 nereg. 00:41:14 +00:28:00
28. Kristýnka Jalová 2011 RBK 00:41:30 +00:28:16
29. Eliška Rábová 2011 RBK 00:42:03 +00:28:49
30. Lukáš Brabec 2014 ZBM 00:43:14 +00:30:00
31. Mariana Vrbková 2013 nereg. 00:44:11 +00:30:57
32. Jan Urban 2012 SBK 00:44:15 +00:31:01
33. Milan Urban 2014 SBK 00:44:51 +00:31:37
34. Tereza Odehnalová 2008 ADA 00:50:50 +00:37:36
35. Xenie Pospelová 2014 nereg. 00:52:16 +00:39:02
36. Matouš Sluka 2014 SBK 00:53:48 +00:40:34
37. Štěpán Vašek 2015 nereg. 00:56:32 +00:43:18
38. Jakub Novák 2013 nereg. 01:20:25 +01:07:11
Štěpán Stachoň 2000 ZBM DISK

Výsledky na trati ZV

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Vojtěch Marek 2004 ZBM 00:16:37
2. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:17:16 +00:00:39
3. Jan Strýček 2005 ADA 00:18:06 +00:01:29
4. Matěj Hanousek 2004 RBK 00:18:31 +00:01:54
5. Vojtěch Fousek 2004 RBK 00:18:35 +00:01:58
6. Matěj Fousek 2004 RBK 00:18:41 +00:02:04
7. Ondřej Brosch 2006 RBK 00:19:32 +00:02:55
8. Markéta Rotková 2004 ZBM 00:19:44 +00:03:07
9. Hana Doušková 2006 TBM 00:19:48 +00:03:11
10. Matyáš Oujezdský 2003 ZBM 00:20:22 +00:03:45
11. Nikolaj Jordanov 1965 VBM 00:20:54 +00:04:17
12. Martin Bulička 2008 ZBM 00:20:56 +00:04:19
13. Aleš Chmelík 1947 VBM 00:20:59 +00:04:22
14. Luboš Minařík 1957 TBM 00:21:13 +00:04:36
15. Jakub Unčovský 2004 GBM 00:21:23 +00:04:46
16. Klára Kurečková 2006 ABM 00:21:36 +00:04:59
17. Kristýna Finstrlová 2007 ZBM 00:21:38 +00:05:01
18. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:21:43 +00:05:06
19. Libor Robotka 1953 PBM 00:22:23 +00:05:46
20. Julie Finstrlová 2005 ZBM 00:23:49 +00:07:12
21. Jiří Račanský 2007 TBM 00:23:56 +00:07:19
22. Pavel Kříž 1948 PZR 00:24:12 +00:07:35
23. Emil Bauer 1944 VBM 00:24:33 +00:07:56
24. Filip Ježek 2004 RBK 00:24:45 +00:08:08
25. Ivana Ježková 2005 RBK 00:25:40 +00:09:03
26. Lucie Dvořáková 2007 BBM 00:26:14 +00:09:37
27. Magda Barnatová 2006 ZBM 00:26:22 +00:09:45
28. Pavel Fráňa 1959 GBM 00:27:26 +00:10:49
29. Matěj Baše 2005 ZBM 00:27:43 +00:11:06
30. Filip Marek 2007 ZBM 00:27:50 +00:11:13
31. Jiří Strýček 1967 ADA 00:28:05 +00:11:28
32. Marta Vrbková 2006 nereg. 00:28:10 +00:11:33
33. Jakub Dvořák 2005 BBM 00:28:23 +00:11:46
34. Ladislav Ptáček 1953 BBM 00:28:57 +00:12:20
35. Helena Procházková 1953 TBM 00:29:17 +00:12:40
36. Renáta Palátová 2006 ABM 00:29:42 +00:13:05
37. Matěj Račanský 2004 TBM 00:31:16 +00:14:39
38. Zdeňka Mutinská 1964 KUO 00:31:52 +00:15:15
39. Martin Pekárek 2005 RBK 00:32:12 +00:15:35
40. Zdenka Křížová 1950 PZR 00:32:24 +00:15:47
41. Věra Salajkova 1955 LBM 00:32:54 +00:16:17
42. Jan Procházka 1949 TBM 00:33:10 +00:16:33
43. Jan Dufek 1942 TBM 00:34:09 +00:17:32
44. Šimon Martinkovič 2005 BBM 00:34:50 +00:18:13
45. Jana Tomanová 1949 LBM 00:37:40 +00:21:03
46. Eva Hiklová 2007 nereg. 00:46:06 +00:29:29
47. Inka Venerová 2007 RBK 00:49:02 +00:32:25
48. Kabrhél Jakub 2005 nereg. 00:49:12 +00:32:35
49. Adam Machorek 2005 nereg. 00:53:31 +00:36:54
50. Vít Valíček 2005 nereg. 00:53:32 +00:36:55
51. Marek Popelka 2005 nereg. 00:53:37 +00:37:00
Faggianelli Pavel 2006 nereg. DISK

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

28.1.2018 15:26
Na shromaždišti zůstaly černé kožené rukavice - komu chybí, ozvěte se na kontaktní osobu v propozicích.

28.1.2018 15:20
Do historie závodu jsme doplnili několik fotek ze včerejšího závodu. Chtete-li si jich prohlédnout více, mrkněte se na galerii na Rajčeti.

27.1.2018 13:28
Zveřejnili jsme mezičasy.

27.1.2018 13:24
Zveřejněny výsledky. Děkujeme všem 196 závodníkům za účast.

27.1.2018 13:23
Můžete si prohlédnout mapy s tratěmi letošního ročníku.

26.1.2018 13:04
Zveřejnili jsme startovní listiny.

24.1.2018 21:19
Zveřejnili jsme parametry tratí.

24.1.2018 17:56
Posouváme termín přihlášek do půlnoci, abyste se stihli bez problémů přihlásit. Neváhejte a hlaste se :-)

8.1.2018 12:43
Přinášíme vám ochutnávku z nově připravované mapy.

8.1.2018 10:06
Právě jsme zveřejnili propozice a těšíme se na vás. Neváhejte se přihlašovat.

Starší novinky >>

200