Průběžné výsledky BZL 2018/2019

Modře jsou označeny výsledky, které se započítávají do celkového součtu, šedě pak ty ostatní. Po najetí myší nad bodovou hodnotu zjistíte podrobnosti o výsledku.

Výsledky na trati 15km

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 3.3.
1. Adam Chromý TBM 1988 200 200
2. Matěj Klusáček TTR 1989 190 190
3. Radovan Čech TBM 1978 182 182
4. Stanislav Mokrý ZBM 1992 176 176
5. Jan Klusáček ZBM 1993 172 172
6. Jiří Zelinka MBM 1987 170 170
7. Tomáš Zelenka PHK 1990 169 169
8. Vojtěch Kettner KAM 1996 168 168
9. Vojta Gryc TBM 2001 167 167
10. Zdeněk Mazal VBM 1981 166 166
11. Martin Stehlík TBM 1985 165 165
12. Tomáš Redlich MAS 1982 164 164
13. Michal Šrubař ASU 1986 163 163
14. Petr Brosch RBK 1971 162 162
15. Martin Kinc ZBM 1999 161 161
16. Jaroslav Koča ZBM 1982 160 160
17. Pavel Kořan VBM 1974 159 159
18. Pavel Rotek ZBM 1977 158 158
19. Pavel Mudrák TBM 1969 157 157
20. Tomáš Baše ZBM 1974 156 156
21. Tomáš Bubela ASU 1982 155 155
22. Azamat Gaysin nereg. 1987 154 154
23. Ondřej Ženka nereg. 1982 153 153
24. Matěj Rajnošek BZR 1988 152 152
25. Milan Vrtílek nereg. 1986 151 151
26. Jan Charvát nereg. 1969 150 150
27. Zuzana Hendrychová ZBM 1989 149 149
28. Steve Chalk GBM 1965 148 148
29. Vojtěch Procházka nereg. 1986 147 147
30. Miloš Dvořák BBM 1973 146 146
31. Zdeněk Rajnošek st. BZR 1963 145 145
32. Petr Bok nereg. 1986 144 144
33. Lukáš Chvátal ZBM 1983 0 0
33. Jan Král (mimo soutěž na kole) XBM 1969 0 0

Výsledky na trati 2km

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 3.3.
1. Filip Chromý TBM 1982 573 132
2. Dana Hladká nerg. 2015 433 136
3. Eva Marková ZBM 2009 200 200
4. Daniela A. Šťastná nereg. 2008 190 190
5. Matteo La-Carbonara TBM 2008 182 182
6. Marek Fuchs TBM 2006 176 176
7. František Koča ZBM 2011 172 172
8. Matěj Pečinka nereg. 2009 170 170
9. Tereza Kučerová ZBM 2009 169 169
10. Markéta Velešíková nereg. 2008 168 168
11. Jolana Bašeová ZBM 2010 167 167
12. Monika Kršková nereg. 2007 166 166
13. Tadeáš Kroutil TBM 2009 165 165
14. Miroslav Obrátil ABM 1965 164 164
15. Alžběta Broschová RBK 2011 163 163
16. Mikuláš Aleš ZBM 2010 162 162
17. Tomáš Kresta nereg. 2009 161 161
18. Lucie Marková nereg. 2013 159 159
19. Anna Alešová ZBM 2010 158 158
20. Veronika Vlčková nereg. 2015 157 157
21. Eliška Kroutilová TBM 2013 156 156
22. Irena Němcová nereg. 2010 155 155
23. Noemi La Carbonara nereg. 2011 154 154
24. Lukáš Konečný nereg. 2008 152 152
25. Šimon Prášil TTR 2009 151 151
26. Julie Beránková ZBM 2009 150 150
27. Vilém Vaculín TMB 2013 149 149
28. Kamila Beránková ZBM 2011 148 148
29. Anna Urválková TBM 2011 147 147
30. Natálie Mudráková nereg. 2009 146 146
31. Kateřina Redlichová MAS 2013 143 143
32. Robin Burdilák nereg. 2015 142 142
33. Vojtěch Čechák nereg. 2012 141 141
34. Eliška Dohnalová nereg. 2012 140 140
35. Jan Redlich MAS 2016 139 139
36. Josefína Račanská UBM 2016 138 138
37. Tereza Ženková nereg. 2016 137 137
38. Anna Stehlíková nereg. 2015 134 134
39. Jakub Dvořák nereg. 2015 133 133
40. Simona Zajacová nereg. 1988 0 0

Výsledky na trati 4km

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 3.3.
1. Vilém Bednařík VLI 2005 200 200
2. Jakub Račanský TBM 2005 190 190
3. Tomáš Kučera ZBM 2006 182 182
4. Jan Strýček ADA 2005 176 176
5. Vojtěch Koča ZBM 2006 172 172
6. Ondřej Brosch RBK 2006 170 170
7. Tomáš Prášil TTR 2005 169 169
8. Hana Doušková TBM 2006 168 168
9. Aneta Nechutova SJI 1999 167 167
10. David Aleš ASU 1975 166 166
11. Radan Čech TBM 2006 165 165
11. Nikolaj Jordanov VBM 1965 165 165
13. Jan Otoupalík TBM 1971 163 163
14. Johana Čechová TBM 2008 162 162
14. Ondřej Toman LBM 1975 162 162
16. Monika Mazalová RBK 1992 160 160
17. Jiří Račanský TBM 2007 159 159
18. Marcela Čechová TBM 1976 158 158
19. Daniel Mudrák TBM 2006 157 157
20. Regina Mokrá ABM 1968 156 156
21. Ema Fuchsová TBM 2006 155 155
22. Klára Odehnalová ZBM 1999 154 154
23. Filip Marek ZBM 2007 153 153
24. Lenka Raudenska nereg. 1981 152 152
25. Jan Fuchs nereg. 1971 151 151
26. Kristián D. Šťastný nereg. 2006 150 150
27. Monika Jašková TBM 1963 149 149
28. Eliška Tomanová LBM 2006 148 148
29. Milan Jašek TBM 1962 147 147
30. Lukáš Kycl LBM 2003 146 146
31. Naďa Obrátilová ABM 1966 145 145
32. Magdaléna Tužilová ZBM 1994 144 144
33. Kateřina Jégrová nereg. 1990 143 143
34. Jiří Strýček ADA 1967 142 142
35. Matúš Šabík nereg. 1990 141 141
36. Emil Bauer VBM 1944 140 140
37. Klára Kurečková ABM 2006 139 139
38. Jiří Thiemel ASU 1989 138 138
39. Zdeněk Buráň nereg. 1958 137 137
40. Hana Bašová PHK 1985 136 136
41. Veronika Tomanová LBM 1977 135 135
42. Hana Vlčková VBM 1985 134 134
43. Libor Robotka PBM 1953 133 133
44. Milan Nechuta PZR 1970 132 132
45. Jana Košíková nereg. 1983 131 131
45. Helena Procházková TBM 1953 131 131
47. Michal Kycl LBM 2005 129 129
48. Miroslav Kycl LBM 1971 128 128
49. Pavel Fráňa GBM 1959 127 127
50. Matěj Toman LBM 2009 126 126
51. Květa Dohnalová nereg. 1979 125 125
52. Michaela Mudráková nereg. 1975 124 124
53. Marcela Fuchsová nereg. 1972 123 123
53. Jana Stehlíková TBM 1986 123 123
55. Matyáš Malý TBM 2009 121 121
56. Ladislav Jadviščok UOL 1951 120 120
57. Alena Nechutová PZR 1969 119 119
58. Michal Salajka LBM 2007 118 118
59. Monika Nykodýmová TBM 1968 117 117
60. Jan Procházka TBM 1949 116 116
61. Eva Kroutilová TBM 1978 115 115
62. Mia Bružeňáková TBM 2006 114 114
63. Hana Buráňová nereg. 1970 113 113
64. Klára Bašeová ZBM 2002 112 112
65. Marcela Konečná nereg. 1977 111 111
66. Matěj Baše ZBM 2005 110 110
67. Nataša Richterová ADA 1974 109 109
68. Ondřej Kycl LBM 2005 108 108
69. Petr Dvořák nereg. 1983 107 107
70. Veronika Rotková ZBM 2008 106 106
71. Hana Vaculínová TMB 1983 105 105
72. Věra Salajkova LBM 1955 104 104
73. Jana Francová nereg. 1975 103 103
74. Renata Sošková LBM 1966 102 102
75. Petr Nykodým TBM 1963 101 101
76. Kateřina Matušková RBK 1974 100 100
77. František Dohnal ZBM0811 2009 99 99
78. Tereza Paseková nereg. 1982 98 0
79. Elina Voitkovskaia nereg. 1990 97 97
80. Jan Dufek TBM 1942 0 0
80. Slavka Kozlova nereg. 1982 0 0

Výsledky na trati 8km

Poř.Jméno, oddíl, ročníkCelkem 3.3.
1. Marek Prášil TTR 1973 200 200
2. Jan Perůtka LCE 1988 190 190
3. Matěj Píro TTR 1988 182 182
4. Vojtěch Marek ZBM 2004 176 176
5. Jan Račanský UBM 1979 172 172
6. Lucie Matulová ADA 1988 170 170
7. Markéta Mulíčková ABM 2003 169 169
8. Matěj Cícha TTR 2001 168 168
9. Tereza Odehnalová ZBM 1997 167 167
10. Tomáš Kyncl nereg. 1972 166 166
11. Jaroslav Brabec ZBM 1982 165 165
12. Ondra Gryc TBM 2004 164 164
13. Petr Dvořáček TBM 1970 163 163
14. Vojtěch Fousek RBK 2004 162 162
15. Martina Tichovská PGP 1986 161 161
16. Petr Svoboda ABM 1971 160 160
17. Martin Fousek RBK 1978 159 159
18. Jana Matušková RBK 1999 158 158
19. Tereza Korpasová TBM 1998 157 157
20. Petra Bauerová nereg. 1983 156 156
21. Jan Mokrý ABM 1966 155 155
22. Tomáš Hanžl nereg. 1980 154 154
23. Hana Hlavová ZBM 1988 153 153
24. Markéta Uhnavá ZBM 1984 152 152
25. Petra Grycová TBM 1974 151 151
26. Iva Matulová ADA 1984 150 150
27. Martin Dvořák ZBM 1984 149 149
28. Marek Soška ZBM 1998 148 148
29. Miroslav Beránek ZBM 1977 147 147
30. Marcela Hiršová VBM 1970 146 146
31. Martin Baše nereg. 1984 145 145
32. Markéta Rotková ZBM 2004 144 144
33. Lenka Kočová ZBM 1981 143 143
34. Radek Musil nereg. 1976 142 142
35. Viktorie Šťastná nereg. 1976 141 141
36. Lucie Korpasová TBM 2001 140 140
37. Emma Bednaříková VLI 2003 139 139
38. Petr Novotný nereg. 1973 138 138
39. Martin Račanský nereg. 1974 137 137
40. Tomáš Horký TBM 1967 136 136
41. Monika Velešíková nereg. 1977 135 135
42. Veronika Grycová TBM 1998 134 134
43. Claudio La-Carbonara TBM 1973 133 133
44. Kamila Mesiarkinová MBM 1982 132 132
45. Jaroslav Korpas LBM 1961 131 131
46. Tomáš Doušek TBM 2004 130 130
47. Vladimír Dušek TBM 1974 129 129
48. Martin Malý TBM 1976 128 128
49. Jiří Šafek ZBM 1976 127 127
50. Jiří Štěpánek LBM 1954 126 126
51. Aleš Kresta nereg. 1975 125 125
52. Hana Dvořáková ZBM 1986 124 124
53. Jan Karlík nereg. 1988 123 123
54. Tomáš Kavan TBM 1986 122 122
55. Ivana Korpasová LBM 1973 121 121
56. Tereza Dušková TBM 2005 120 120
57. Pavel Matuška RBK 1970 119 119
58. Tereza Cupáková nereg. 2015 118 118
59. Markéta Mullerová LCE 1994 117 117
60. Ladislav Jadviščok UOL 1977 116 116
61. Gabriela Rotková nereg. 1978 115 115
62. David Polách nereg. 1980 114 114
63. Hana La-Carbonara TBM 1976 0 0
63. Lucie Staňková ASU 1987 0 0

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

28.1.2018 15:26
Na shromaždišti zůstaly černé kožené rukavice - komu chybí, ozvěte se na kontaktní osobu v propozicích.

28.1.2018 15:20
Do historie závodu jsme doplnili několik fotek ze včerejšího závodu. Chtete-li si jich prohlédnout více, mrkněte se na galerii na Rajčeti.

27.1.2018 13:28
Zveřejnili jsme mezičasy.

27.1.2018 13:24
Zveřejněny výsledky. Děkujeme všem 196 závodníkům za účast.

27.1.2018 13:23
Můžete si prohlédnout mapy s tratěmi letošního ročníku.

26.1.2018 13:04
Zveřejnili jsme startovní listiny.

24.1.2018 21:19
Zveřejnili jsme parametry tratí.

24.1.2018 17:56
Posouváme termín přihlášek do půlnoci, abyste se stihli bez problémů přihlásit. Neváhejte a hlaste se :-)

8.1.2018 12:43
Přinášíme vám ochutnávku z nově připravované mapy.

8.1.2018 10:06
Právě jsme zveřejnili propozice a těšíme se na vás. Neváhejte se přihlašovat.

Starší novinky >>

100