Hromniční trápení 2014

Datum: 01.02.2014

Ročník: 13.

Místo: Blansko

Mapa: Blansko – Písečná 2014

Účast: 172 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: nezveřejněny

Mapy: nezveřejněny

Fotografie

Máte nějaké fotografie z tohoto ročníku? Budeme rádi, když vyberete třeba 6 nejlepších a pošlete nám je na adresu adkas@volny.cz. Budeme si tak moci zavzpomínat ...

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:20:32
2. Hlavová Hana 1988 ZBM 00:21:56 +00:01:24
3. Dittrichová Petra 1987 KON 00:22:35 +00:02:03
4. Matulová Iva 1984 ADA 00:24:28 +00:03:56
5. Foglarová Kamila 1986 DKP 00:24:56 +00:04:24
6. Odehnalová Klára 1999 ABM 00:24:58 +00:04:26
7. Uhnavá Markéta 1984 ZBM 00:25:09 +00:04:37
8. Chromá Adéla 1988 ZBM 00:25:28 +00:04:56
9. Hiršová Marcela 1970 VBM 00:25:47 +00:05:15
10. Pekárková Monika 1992 RBK 00:26:45 +00:06:13
11. Mesiarkinová Kamila 1982 MBM 00:26:47 +00:06:15
12. Grycová Petra 1974 TBM 00:26:49 +00:06:17
13. Jemelíková Lada 1965 VBM 00:27:05 +00:06:33
14. Boháčová Lucie 1987 PTI 00:27:29 +00:06:57
15. Křístková Veronika 1983 ZBM 00:27:34 +00:07:02
16. Broschová Lucie 1974 RBK 00:27:39 +00:07:07
17. Grycová Veronika 1998 TBM 00:27:54 +00:07:22
18. Kočová Hana 1986 ZBM 00:28:48 +00:08:16
19. Jiráčková Jana 1986 ZBM 00:29:07 +00:08:35
20. Ondrouchová Lída 1970 ADA 00:29:14 +00:08:42
21. Csakvaryová Lenka 1983 SBK 00:29:45 +00:09:13
22. Sedláčková Jana 1970 HLV 00:31:00 +00:10:28
23. Tesařová Jitka 1964 RBK 00:31:27 +00:10:55
24. Šestáková Petra 1993 RBK 00:31:57 +00:11:25
25. Chmelíková Zuzana 1993 VBM 00:32:07 +00:11:35
26. Kočová Lenka 1981 ZBM 00:32:38 +00:12:06
27. Stojčevski Loreta 1992 LCE 00:33:01 +00:12:29
28. Unčovská Martina 1971 nereg. 00:33:11 +00:12:39
29. Jirásková Dora 1980 nereg. 00:37:50 +00:17:18
30. Opálková Martina 2000 BBM 00:38:06 +00:17:34
31. Jakubková Pavlína 1999 SBK 01:01:42 +00:41:10

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Adam Chromý 1988 ZBM 00:19:57
2. Hájek Daniel 1989 ZBM 00:21:13 +00:01:16
3. Bravený Vít 1991 ZBM 00:21:34 +00:01:37
4. Švirák Ondřej 1991 ZBM 00:22:17 +00:02:20
5. Mokrý Stanislav 1992 ABM 00:22:22 +00:02:25
6. Zimmermann Jakub 1989 ZBM 00:22:34 +00:02:37
7. Novotný Ondřej 1992 ABM 00:22:37 +00:02:40
8. Ptáček Pavel 1998 BBM 00:22:47 +00:02:50
9. Henek Vladan 1980 VBM 00:23:10 +00:03:13
10. Obrátil Štěpán 1994 ABM 00:23:15 +00:03:18
11. Piltaver Jaka 1985 LCE 00:23:20 +00:03:23
12. Jirka Michal 1984 PTI 00:23:27 +00:03:30
13. Zelinka Jiří 1987 MBM 00:24:20 +00:04:23
14. Šrubař Michal 1986 MBM 00:24:27 +00:04:30
14. Záděra Pavel 1995 BBM 00:24:27 +00:04:30
16. Sedláček Ondřej 1997 HLV 00:24:42 +00:04:45
17. Přikryl Petr 1967 ABM 00:25:23 +00:05:26
18. Drábek Jan 1985 ZBM 00:25:25 +00:05:28
19. Jalový Vlastimil 1986 RBK 00:25:30 +00:05:33
19. Jalový Milan 1983 RBK 00:25:30 +00:05:33
21. Mokrý Ondřej 1994 ABM 00:25:32 +00:05:35
22. Kněžínek Karel 1984 nereg. 00:26:16 +00:06:19
23. Suchomel Vít 1984 MBM 00:26:17 +00:06:20
24. Mazal Zdeněk 1981 VBM 00:26:24 +00:06:27
25. Pavelka Jan 1985 MBM 00:26:31 +00:06:34
26. Kasal Vít 1975 SBK 00:26:32 +00:06:35
27. Ráb Martin 1983 RBK 00:26:40 +00:06:43
28. Haresta Petr 1976 RBK 00:26:44 +00:06:47
29. Cintula Lukáš 1991 nereg. 00:26:46 +00:06:49
29. Chaloupka Ondřej 1983 ZBM 00:26:46 +00:06:49
31. Grünwald Martin 1979 SBK 00:26:49 +00:06:52
32. Jirásek Jakub 1986 TTR 00:27:03 +00:07:06
33. Král Jan 1969 XBM 00:27:33 +00:07:36
34. Koča Jaroslav 1982 ZBM 00:27:34 +00:07:37
35. Dvořák Martin 1984 ZBM 00:27:46 +00:07:49
36. Pekárek Michal 2005 RBK 00:28:09 +00:08:12
37. Humlíček Aleš 1975 ZBM 00:28:20 +00:08:23
38. Ptáček Patrik 1998 BBM 00:28:27 +00:08:30
39. Gryc Jan 1967 TBM 00:28:40 +00:08:43
40. Bukvai Miloš 1985 nereg. 00:28:44 +00:08:47
41. Kutílek Jakub nereg. 00:28:46 +00:08:49
42. Hron Petr 2000 MBM 00:28:59 +00:09:02
43. Jašek Jindřich 1991 TBM 00:29:15 +00:09:18
44. Hirš Libor 1960 VBM 00:29:18 +00:09:21
45. Sedláček Jaroslav 1964 HLV 00:29:35 +00:09:38
46. Novotný Petr 1973 nereg. 00:29:58 +00:10:01
47. Finstrle Luděk 1979 ZBM 00:30:02 +00:10:05
48. Pátek Richard 1976 ZBM 00:30:54 +00:10:57
49. Podhrázský Zbyšek 1982 MBM 00:31:01 +00:11:04
50. Cicvárek Ivo 1975 ZBM 00:31:11 +00:11:14
51. Urban Jan 1975 SBK 00:31:12 +00:11:15
52. Peřinka Šimon 1997 BBM 00:31:34 +00:11:37
53. König Lukáš 1980 ZBM 00:31:35 +00:11:38
54. Novák Zdeněk nereg. 00:32:28 +00:12:31
55. Šafek Jiří 1976 ZBM 00:32:48 +00:12:51
56. Mokrý Pavel 1968 ABM 00:33:24 +00:13:27
57. Kavan Tomáš 1986 TBM 00:34:16 +00:14:19
58. Gryc Vojtěch 2001 TBM 00:34:42 +00:14:45
59. Jakubek Martin SBK 00:35:21 +00:15:24
60. Král Jan 1969 nereg. 00:35:33 +00:15:36
61. Watson Kevin 1981 RBK 00:35:43 +00:15:46
62. Neckař Jan 1981 nereg. 00:36:00 +00:16:03
63. Unčovský Marek 1971 nereg. 00:36:38 +00:16:41
64. Jalový Jaroslav 1981 RBK 00:36:46 +00:16:49
65. Unčovský Vít 2000 nereg. 00:39:03 +00:19:06
66. Stejskal Roman nereg. 00:41:25 +00:21:28
67. Olexa Zdeněk 1987 BBM 00:43:00 +00:23:03
Burdilák Radek 1985 MBM DISK
Kur Jiří 1983 ZBM DISK

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Martin Grunwald 1979 SBK 00:14:28
2. Unčovský Jakub 2004 nereg. 00:15:24 +00:00:56
3. Král Jiří nereg. 00:17:27 +00:02:59
4. Fousek Vojtěch 2004 RBK 00:18:26 +00:03:58
5. Králová Denisa 2005 XBM 00:20:56 +00:06:28
6. Pekárek Martin 2005 RBK 00:23:06 +00:08:38
7. Brosch Ondřej 2006 RBK 00:23:21 +00:08:53
8. Koča Vojtěch 2006 ZBM 00:24:52 +00:10:24
9. Humlíčková Pavla 2004 ZBM 00:25:05 +00:10:37
10. Aleš Mikuláš 2010 ASU 00:25:50 +00:11:22
11. Králová BětkaPetr nereg. 00:25:56 +00:11:28
12. Fousek Matěj 2004 RBK 00:27:18 +00:12:50
13. Cicvárek Martin 2008 ZBM 00:28:27 +00:13:59
14. Broschová Alžběta 2011 RBK 00:30:56 +00:16:28
15. Novotný Jan 1944 SBK 00:33:42 +00:19:14
16. Alešová Anna 2010 ASU 01:03:48 +00:20:22
17. Kočová Klára 2008 nereg. 00:37:39 +00:23:11
18. Podhrazský Tomáš 2008 MBM 00:47:00 +00:32:32
19. Kohout Kryštof 2006 nereg. 00:47:44 +00:33:16
Ondrouch Jan 2008 ADA DISK
Stachoň Štěpán 2000 ZBM DISK

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

28.1.2018 15:26
Na shromaždišti zůstaly černé kožené rukavice - komu chybí, ozvěte se na kontaktní osobu v propozicích.

28.1.2018 15:20
Do historie závodu jsme doplnili několik fotek ze včerejšího závodu. Chtete-li si jich prohlédnout více, mrkněte se na galerii na Rajčeti.

27.1.2018 13:28
Zveřejnili jsme mezičasy.

27.1.2018 13:24
Zveřejněny výsledky. Děkujeme všem 196 závodníkům za účast.

27.1.2018 13:23
Můžete si prohlédnout mapy s tratěmi letošního ročníku.

26.1.2018 13:04
Zveřejnili jsme startovní listiny.

24.1.2018 21:19
Zveřejnili jsme parametry tratí.

24.1.2018 17:56
Posouváme termín přihlášek do půlnoci, abyste se stihli bez problémů přihlásit. Neváhejte a hlaste se :-)

8.1.2018 12:43
Přinášíme vám ochutnávku z nově připravované mapy.

8.1.2018 10:06
Právě jsme zveřejnili propozice a těšíme se na vás. Neváhejte se přihlašovat.

Starší novinky >>

200