Hromniční trápení 2016

Zobrazit mapy všech tratí

Datum: 30.01.2016

Ročník: 15.

Místo: Blansko

Mapa: Čertovka

Účast: 218 závodníků

Výsledky: viz. níže

Mezičasy: odkaz na externí zdroj

Mapy: odkaz na archiv map

Fotografie

Výsledky na trati D

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Eva Kabáthová 1989 ZBM 00:23:04
2. Kateřina Chromá 1994 ZBM 00:23:30 +00:00:26
3. Natalia Hiklova 1983 ZBM 00:25:02 +00:01:58
4. Gabriela Hiršová 1996 VBM 00:25:18 +00:02:14
5. Kateřina Štěpánková 1976 TBM 00:26:44 +00:03:40
6. Jana Gebauerová 1979 ZBM 00:27:16 +00:04:12
7. Markéta Uhnavá 1984 ZBM 00:27:39 +00:04:35
8. Věra Mádlová 1989 ZBM 00:27:40 +00:04:36
9. Lenka Křížová 1985 TTR 00:27:51 +00:04:47
10. Iva Matulová 1984 ADA 00:28:26 +00:05:22
11. Lada Jemelíková 1965 VBM 00:28:48 +00:05:44
12. Hana Fučíková 1977 VBM 00:28:59 +00:05:55
13. Michaela Jurčová 1989 MBM 00:29:07 +00:06:03
14. Martina Opálková 2000 BBM 00:29:31 +00:06:27
15. Tereza Odehnalová 1997 ZBM 00:30:14 +00:07:10
15. Soňa Beržinská 1985 SBK 00:30:14 +00:07:10
17. Kamila Mesiarkinová 1982 MBM 00:30:30 +00:07:26
18. Lucie Matulová 1988 ADA 00:30:41 +00:07:37
19. Kateřina Humlíčková 1976 ZBM 00:30:47 +00:07:43
20. Veronika Křístková 1983 ZBM 00:30:55 +00:07:51
21. Lenka Kočová 1981 ZBM 00:31:17 +00:08:13
22. Vilma Králová 1999 TZL 00:31:50 +00:08:46
23. Lucie Procházková 1976 ADA 00:32:16 +00:09:12
24. Lucie Cicvárková 1976 ZBM 00:32:17 +00:09:13
25. Kateřina Bžatková 1997 GBM 00:32:27 +00:09:23
26. Hana Nedbálková 1997 ZBM 00:33:03 +00:09:59
27. Vlasta Doušková 1970 TBM 00:33:23 +00:10:19
28. Ivana Korpasová 1973 LBM 00:33:46 +00:10:42
29. Štěpánka Štrajtová 1991 UOL 00:34:15 +00:11:11
30. Lisa Melymuk 1981 nereg. 00:34:19 +00:11:15
31. Monika Jašková 1963 TBM 00:34:29 +00:11:25
32. Zuzana Chmelíková 1993 VBM 00:34:33 +00:11:29
33. Ludmila Ondrouchová 1970 ADA 00:34:53 +00:11:49
34. Lenka Csakvaryová 1983 SBK 00:34:55 +00:11:51
35. Ivana Smětáková 1981 HLV 00:35:03 +00:11:59
36. Hana Bašová 1985 PHK 00:35:45 +00:12:41
37. Kamila Odehnalová 1970 ABM 00:36:28 +00:13:24
38. Eva Drašarová 1986 nereg. 00:37:05 +00:14:01
39. Radka Hájková 1966 nereg. 00:37:47 +00:14:43
40. Kateřina Jégrová 1990 nereg. 00:37:58 +00:14:54
41. Adéla Chromá 1988 ZBM 00:38:05 +00:15:01
42. Gabriela Dovrtělová 1986 nereg. 00:38:07 +00:15:03
43. Kristýna Melichárková 1981 nereg. 00:38:45 +00:15:41
44. Markéta Čížková 1996 ADA 00:39:24 +00:16:20
45. Dana Králová 1976 XBM 00:40:36 +00:17:32
46. Emma Bednaříková 2003 VLI 00:41:22 +00:18:18
47. Dora Jirásková 1980 nereg. 00:42:37 +00:19:33
48. Daniela Tršová 1973 PBM 00:43:39 +00:20:35
49. Klára Mazálková 2005 nereg. 00:44:29 +00:21:25
50. Radka Hájková 1984 nereg. 00:45:15 +00:22:11
51. Michaela Mokrá 2000 GBM 00:46:48 +00:23:44
52. Markéta Rotková 2004 ZBM 00:48:19 +00:25:15
53. Věra Salajkova 1955 LBM 00:48:32 +00:25:28
54. Eliška Čížková 2000 ADA 00:49:01 +00:25:57
55. Bohumila Klangová 1976 ZBM 00:50:40 +00:27:36
56. Daniela Bednaříková 1977 VLI 00:51:03 +00:27:59
57. Lucie Rohanová 1985 nereg. 00:55:30 +00:32:26
58. Jana Tomanová 1949 LBM 00:56:52 +00:33:48
59. Eva Chromá 1963 nereg. 00:56:57 +00:33:53
60. Lenka Hájková 1962 ZBM 01:07:54 +00:44:50
61. Denisa Králová 2005 TBM 01:17:02 +00:53:58
62. Jana Königová 1986 ZBM 01:18:29 +00:55:25
Marcela Hiršová 1970 VBM DISK
Alena Finstrlová 1975 ZBM DISK
Regina Mokrá 1968 ABM DISK
Adéla Bednaříková 2000 VLI DISK
Jolana Králová 2003 TBM DISK
Jaroslava Pochmonová 1979 SBK DISK
Jana Vacková 1979 nereg. DISK

Výsledky na trati H

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Daniel Hájek 1989 ZBM 00:23:11
2. Adam Chromý 1988 ZBM 00:23:41 +00:00:30
3. Boris Navrátil 1992 AOP 00:24:51 +00:01:40
4. Ondřej Novotný 1992 ABM 00:25:03 +00:01:52
5. Bronislav Přibyl 1986 TZL 00:26:48 +00:03:37
6. Vladan Henek 1980 VBM 00:27:12 +00:04:01
7. Petr Matula 1982 ADA 00:27:34 +00:04:23
8. Karel Fučík 1972 VBM 00:28:20 +00:05:09
9. Jakub Šrom 1995 nereg. 00:28:21 +00:05:10
10. Tomáš Hikl 1981 ZBM 00:28:46 +00:05:35
11. Petr Přikryl 1967 ZBM 00:29:05 +00:05:54
12. Zdeněk Mazal 1981 VBM 00:29:21 +00:06:10
13. Jan Polášek 1986 TZL 00:29:25 +00:06:14
14. Jan Dušátko 1985 PHK 00:30:10 +00:06:59
15. Milan Jalový 1983 RBK 00:30:12 +00:07:01
16. Martin Kinc 1999 ZBM 00:30:43 +00:07:32
17. Adam Kožoušek 1985 ZBM 00:31:26 +00:08:15
18. Pavel Ptáček ml. 1996 BBM 00:31:30 +00:08:19
19. Tomáš Kalina 1985 TBM 00:31:59 +00:08:48
20. Jan Král 1969 XBM 00:32:11 +00:09:00
21. Vít Suchomel 1984 MBM 00:32:17 +00:09:06
22. Vít Kasal 1975 ZBM 00:32:21 +00:09:10
23. Ondřej Sáňka 1984 MBM 00:32:25 +00:09:14
24. Tomáš Liščinský 1984 ZBM 00:32:30 +00:09:19
25. Lukáš Kříž 1982 TTR 00:33:02 +00:09:51
26. Pavel Mudrák 1969 TBM 00:33:24 +00:10:13
27. Luděk Finstrle 1979 ZBM 00:33:28 +00:10:17
28. Martin Veselý 1975 ZBM 00:33:33 +00:10:22
29. Petr Čížek 1971 ADA 00:33:41 +00:10:30
30. Jaroslav Brabec 1982 ZBM 00:33:51 +00:10:40
31. Svatoš Coufal 1967 ZBM 00:34:00 +00:10:49
32. Roman Vlček 1970 SKM 00:34:23 +00:11:12
33. Martin Grünwald 1979 SBK 00:34:34 +00:11:23
34. Jindřich Jašek 1991 TBM 00:34:36 +00:11:25
35. Aleš Humlíček 1975 ZBM 00:35:02 +00:11:51
36. Patrik Ptáček 1998 BBM 00:35:33 +00:12:22
37. Karel Kněžínek 1984 nereg. 00:35:45 +00:12:34
38. Vlastimil Jalový-ml. 1986 RBK 00:35:50 +00:12:39
39. Jiří Klieštík 1980 GBM 00:36:21 +00:13:10
40. Filip Adámek 2001 ABM 00:36:27 +00:13:16
41. Pavel Kořan 1974 VBM 00:36:53 +00:13:42
42. Viktor Čech 1980 VBM 00:36:58 +00:13:47
43. Libor Adámek 1967 ABM 00:37:18 +00:14:07
44. Ivo Cicvárek 1975 ZBM 00:37:19 +00:14:08
44. Jaroslav Korpas 1961 LBM 00:37:19 +00:14:08
46. Matěj Kala 1989 nereg. 00:37:38 +00:14:27
47. Luboš Minařík 1957 TBM 00:37:39 +00:14:28
48. Jan Urban 1975 SBK 00:38:03 +00:14:52
49. Jiří Šafek 1976 ZBM 00:38:21 +00:15:10
50. Libor Hirš 1960 VBM 00:38:27 +00:15:16
51. Richard Pátek 1976 ZBM 00:38:41 +00:15:30
52. Luděk Odehnal 1974 ADA 00:38:49 +00:15:38
53. Lukáš König 1980 ZBM 00:38:56 +00:15:45
54. Jan Mokrý 1966 ABM 00:39:05 +00:15:54
55. Jan Kovář 1983 nereg. 00:39:31 +00:16:20
56. Jiří Mareček 1959 ADA 00:39:40 +00:16:29
57. Radek Musil 1976 nereg. 00:40:20 +00:17:09
58. Stanislav Vaculík 1980 nereg. 00:40:33 +00:17:22
59. Martin Fousek 1978 RBK 00:40:36 +00:17:25
60. Tomáš Doušek 2004 TBM 00:40:40 +00:17:29
61. Radek Burdilák 1985 MBM 00:40:54 +00:17:43
62. Michal Gregor 1999 ZBM 00:41:28 +00:18:17
63. Pavel Kubík 1981 RBK 00:41:53 +00:18:42
64. Pavel Vyskočil 2000 RBK 00:42:07 +00:18:56
65. Petr Novotný 1973 nereg. 00:42:50 +00:19:39
66. Vilém Bednařík 2005 VLI 00:43:39 +00:20:28
67. Martin Imlauf 1963 SNA 00:43:45 +00:20:34
68. Michal Karásek 1979 ZPV 00:43:57 +00:20:46
69. Lukáš Koutný 1989 nereg. 00:43:58 +00:20:47
70. Leo Sedlák 1974 nereg. 00:44:21 +00:21:10
71. Libor Robotka 1953 PBM 00:44:31 +00:21:20
72. Lubomír Markovič 1976 nereg. 00:44:39 +00:21:28
73. Viktor Toman 1993 nereg. 00:45:19 +00:22:08
74. Milan Jašek 1962 TBM 00:45:47 +00:22:36
75. Lubomír Trš 1973 PBM 00:46:39 +00:23:28
76. Michail Tkač 1988 nereg. 00:47:12 +00:24:01
77. Otakar Berka 2000 RBK 00:48:19 +00:25:08
78. David Nečas 1976 TBM 00:48:22 +00:25:11
79. Petr Hájek 1963 ZBM 00:48:38 +00:25:27
80. Tomáš Odehnal 2005 ADA 00:48:59 +00:25:48
81. Miroslav Bžatek 1970 GBM 00:49:17 +00:26:06
82. Martin Prudík 1987 nereg. 00:49:27 +00:26:16
83. Filip Hort 1978 nereg. 00:49:32 +00:26:21
84. Tomáš Novotný 1977 nereg. 00:49:45 +00:26:34
85. Otakar Jašek 1994 ZBM 00:50:00 +00:26:49
86. Jaroslav Jalový 1981 RBK 00:50:18 +00:27:07
87. Martin Baše 1984 nereg. 00:50:29 +00:27:18
88. Jiří Štěpánek 1954 LBM 00:50:53 +00:27:42
89. Aleš Bednařík 1973 VLI 00:50:55 +00:27:44
90. Jiří Procházka 1975 ADA 00:52:18 +00:29:07
91. Pavel Kříž 1948 PZR 00:52:22 +00:29:11
92. Jakub Kura 1991 nereg. 00:52:57 +00:29:46
93. Jakub Unčovský 2004 GBM 00:53:52 +00:30:41
94. Ivo Ligurský 1990 nereg. 00:54:27 +00:31:16
95. Martin Drašar 1984 nereg. 00:54:43 +00:31:32
96. Jan Dufek 1942 TBM 00:54:55 +00:31:44
97. Tomáš Auer 1985 nereg. 00:54:57 +00:31:46
98. Jiří Hrazdil 1984 nereg. 00:54:59 +00:31:48
99. Ladislav Jadviščok 1951 UOL 00:55:00 +00:31:49
100. Marek Unčovský 1971 GBM 00:57:35 +00:34:24
101. Vojtěch Fousek 2004 RBK 01:00:00 +00:36:49
102. Ladislav Ptáček 1953 BBM 01:00:14 +00:37:03
103. Miloš Dvořák 1973 BBM 01:00:44 +00:37:33
104. Ondřej Peterka 2003 GBM 01:01:16 +00:38:05
105. Dominik Barát 1993 nereg. 01:12:58 +00:49:47
106. Ladislav Jadviščok 1977 UOL 01:16:19 +00:53:08
107. Jan Zapletal 1983 nereg. 01:19:00 +00:55:49
108. Ondřej Stejskal 1988 LBM 01:21:21 +00:58:10
109. Jiří Chromý 1958 nereg. 01:29:14 +01:06:03
110. Martin Ondrouch 2005 ADA 01:31:35 +01:08:24
Matěj Fousek 2004 RBK DISK

Výsledky na trati HDD

Poř.JménoRočníkOddílČasZtráta
1. Vojtěch Koča 2006 ZBM 00:15:56
2. Inka Venerová 2007 RBK 00:17:21 +00:01:25
3. Radim Cicvárek 2006 ZBM 00:18:08 +00:02:12
4. Veronika Veselá 2008 nereg. 00:22:17 +00:06:21
5. Anetka Jágrová 2009 SBK 00:22:29 +00:06:33
6. František Koča 2011 ZBM 00:23:12 +00:07:16
7. Martin Cicvárek 2008 ZBM 00:24:10 +00:08:14
8. Petr Klieštík 2006 GBM 00:24:16 +00:08:20
9. Martin Grünwald 2007 nereg. 00:25:02 +00:09:06
10. Klára Kočová 2008 ZBM 00:25:03 +00:09:07
11. Jan Ondrouch 2008 ADA 00:28:32 +00:12:36
12. Martin Pekárek 2005 RBK 00:30:02 +00:14:06
13. Kristýna Kubíková 1979 RBK 00:32:42 +00:16:46
14. Veronika Rotková 2008 ZBM 00:34:25 +00:18:29
15. Martina Veselá 2010 nereg. 00:36:08 +00:20:12
16. Zuzana Jágrová 2010 SBK 00:36:11 +00:20:15
17. Ferdinand Procházka 2010 ADA 00:37:24 +00:21:28
18. Doubravka Procházková 2006 ADA 00:37:28 +00:21:32
19. Veronika Hanousková 2007 nereg. 00:38:45 +00:22:49
20. Lucie Dvořáková 2007 BBM 00:39:07 +00:23:11
21. Veronika Mazálková 2009 nereg. 00:40:20 +00:24:24
22. Anežka Mazálková 2012 nereg. 00:41:45 +00:25:49
23. Matěj Hanousek 2004 RBK 00:43:24 +00:27:28
24. Karin Musilová 2009 nereg. 00:44:35 +00:28:39
25. Ella Alexová 2010 nereg. 00:44:37 +00:28:41
26. Jan Kříž 2012 TTR 00:51:05 +00:35:09
27. Jan Urban 2012 SBK 00:56:50 +00:40:54
28. Karla Vyskočilová 2004 RBK 00:58:55 +00:42:59
29. Adéla Čechová 1979 VBM 01:06:01 +00:50:05
30. Anna Jalová 2009 RBK 01:14:48 +00:58:52
31. Kateřina Jalová 2011 RBK 01:14:51 +00:58:55
32. Kristýnka Jalová 2011 RBK 01:18:29 +01:02:33
33. Štěpán Stachoň 2000 ZBM 01:21:11 +01:05:15
Němcová 2004 RBK DISK
Eva Hiklová 2007 nereg. DISK
Lukáš Brabec 1981 ZBM DISK
Adam Choj 1981 RBK DISK

Výsledky dle věkových kategorií

Novinky

28.1.2018 15:26
Na shromaždišti zůstaly černé kožené rukavice - komu chybí, ozvěte se na kontaktní osobu v propozicích.

28.1.2018 15:20
Do historie závodu jsme doplnili několik fotek ze včerejšího závodu. Chtete-li si jich prohlédnout více, mrkněte se na galerii na Rajčeti.

27.1.2018 13:28
Zveřejnili jsme mezičasy.

27.1.2018 13:24
Zveřejněny výsledky. Děkujeme všem 196 závodníkům za účast.

27.1.2018 13:23
Můžete si prohlédnout mapy s tratěmi letošního ročníku.

26.1.2018 13:04
Zveřejnili jsme startovní listiny.

24.1.2018 21:19
Zveřejnili jsme parametry tratí.

24.1.2018 17:56
Posouváme termín přihlášek do půlnoci, abyste se stihli bez problémů přihlásit. Neváhejte a hlaste se :-)

8.1.2018 12:43
Přinášíme vám ochutnávku z nově připravované mapy.

8.1.2018 10:06
Právě jsme zveřejnili propozice a těšíme se na vás. Neváhejte se přihlašovat.

Starší novinky >>

200